LEKTOŘI

Lektoři Jazykového centra Humpolec jsou zkušenými profesionály na poli výuky jazyků. Každý má za sebou několikaletou praxi a pracuje s moderními materiály a hlavně metodami, které výuku vždy ozvláštní. Při výuce je kladen důraz na rozvoj všestranných dovedností. S jazykem se pracuje jak na úrovni poslechu, konverzace, tak i mluvnice. Tento komplexní přístup se vám jistě osvědčí.

 

Výukou vás provází:

Mgr. Bc. Markéta Faltová – angličtina, angličtina pro děti, francouzština, italština

„Cizí jazyk nám nenabízí pouze jiná slova, ale i jiný svět.“ Jan Vrba

Osvojování si cizího jazyka je časově náročné a vyžaduje trpělivost. Je to však investice do budouscnosti, která nám může přinést řadu výhod, ať už v kariéře, při cestování nebo osobním růstu. V jazykovém centru Humpolec se můžeme společně setkávat na lekcích angličtiny, francouzštiny a italštiny.

Zuzana Koudelková – angličtina, čeština pro cizince

„Zapomeňte na stereotyp, nudné biflování.“

Výuka cizího jazyka je náročná činnost, pokud ji chceme předávat tím nejlepším způsobem. Nejen studenti, ale i lektoři musí zvládnout pečlivou přípravu a vytěžit ze společných lekcí maximum. Cílem je, pomoci studentům uchopit jazyk tak, aby se stal jejich přirozenou součástí a ne kostlivcem se skříni. Domluvte si vzorovou hodinu a přijďte si to ověřit.

Mgr. Tereza Kubíčková, MPA – francouzština, angličtina, španělština

„Škola hrou zdaleka není jen pro děti!“

Cizí jazyky mě fascinovaly už na střední škole. Během svých studijních i pracovních pobytů v zahraničí jsem si uvědomila, jak je důležité alespoň jednu řeč ovládat. Od roku 2006 se tedy snažím své znalosti angličtiny a francouzštiny předávat dále jako lektorka.
U svých studentů se vždy snažím, abych hravou a zábavnou formou vzbudila jejich zájem o studium, abychom společně překonali ostych z mluvení a abychom na konci každé lekce měli radost, že jsme se něco nového naučili. Ještě lepší odměnou je pak dobrý pocit ze správného využití jazyka v praxi, třeba na dovolené…

„Chcete se naučit používat angličtinu v běžném životě způsobem, který vás bude bavit?”

Angličtina mě baví už sedmnáct let. Za tu dobu jsem ji důkladně prozkoumal ze všech stran a rád se o svoje vědomosti s vámi podělím. Zkušenosti jsem sbíral při studiu na katedře anglistiky a amerikanistiky a při výuce na jazykové škole v Brně. Nezáleží na tom, jestli s angličtinou právě začínáte nebo už jste ostřílení harcovníci. Mým cílem je, aby měl ze sebe student po skončené hodině radost, a já mu v tom rád pomůžu.

rodilý mluvčí, Velká Británie / native speaker, UK

„The art of teaching is the art of assisting discovery.“

Bc. Jana Uhlíková – němčina, ruština

„Největší chybou, jakou můžete udělat, je, bát se toho, že nějakou chybu uděláte.“

Winston Churchill prý řekl – „Najdi si práci, která tě bude bavit a už nebudeš muset nikdy pracovat.“
Takže vlastně nepracuji, ale věnuji se tomu, co mě baví – ruskému a německému jazyku. Vždyť jazyky pro mě nikdy nebyly pouhým školním předmětem. Ale naopak byly velkým koníčkem, což vyústilo k logickému kroku, začít předávat všechny nabyté vědomosti ostatním a podělit se s nimi i o své nadšení a lásku k cizím jazykům. Největší odměnou je pro mě pak student, který si k jazyku získá vztah a společně se můžeme radovat z dosahovaných pokroků.

Napsat komentář

KONTAKT:

JAZYKOVÉ CENTRUM HUMPOLEC
NA KASÁRNÁCH152
396 01 HUMPOLEC

Po – Pá: 8:00 – 19:00

ZOBRAZIT NA MAPĚ

KOORDINÁTORKA VÝUKY
Mgr. Markéta Faltová

marketa.faltova@jc-humpolec.cz
WWW.JC-HUMPOLEC.CZ

SPOLUPRÁCE:
máte-li zájem o spolupráci, zašlete e-mailem, nebo poštou motivační dopis spolu s vaším životopisem.

Fakturační adresa:           Korespondenční adresa:
                                            Jaz. centrum Humpolec
Zuzana Koudelková         Zuzana Koudelková
Na Spravedlnosti 3227     Na Kasárnách 152
580 01 Havlíčkův Brod     396 01 Humpolec

IČ: 759 549 15
Bankovní spojení: KB 107-2083750227 / 0100
Registrována v Živnostenském rejstříku

Napište nám:

Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně výuky či provozu Jazykového centra Humpolec, nebo pouze nějaký postřeh, připomínku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám nejpozději do 24 hodin odpovíme.

First

* Nutné vyplnit
Jazykové centrum Humpolec se zavazuje nezpřístupnit vaše osobní údaje jakýmkoliv způsobem třetím osobám v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.